מומחי המבדקה בעלי ניסיון רב בבדיקה, אבחון ומתן פתרונות מקצועיים למפגעי איכות אוויר במבנים. אנו מצוידים במכשור החדיש ביותר המאפשר איתור המפגע במהירות ויעילות.

רבים האנשים העובדים בסביבה המשרדית וחשים בתופעות אי-נוחות המלוות בגירוי של העור ושל מערכת הנשימה העליונה, צריבות ויובש בעניים, בחילות, כאבי ראש סחרחורות, עייפות ועוד. תופעות אלו או מקצתם מעידים על "תסמונת הבניין החולה".

במקרים רבים הסיבה הישירה לתופעות אלו הינה מערכות המיזוג  והאוורור – החל מחוסר בהחלפות אויר צח ועד להפצה של מיקרואורגניזמים (חיידקים, פטריות ועובשים) וכן החדרת אויר מזוהם מהאטמוספרה החיצונית אל אטמוספרת המשרד.

בשלב הראשוני מתבצע תחקור מקיף של הסימפטומים מהם סובלים המתלוננים. במקביל נבחנת סביבת המבנה החיצונית כמו גם סביבת העבודה, בדגש על מערכות המיזוג, האוורור, הריהוט ועוד.

בתום התחקור נבנית תכנית ניטור המותאמת לממצאי התחקור. כל ממצאי הבדיקה משווים  לתקנים בן לאומיים ומפורטים בדוח הכולל ניתוח ממצאי הבדיקה ומתן פתרונות בהתאם. הבדיקות מבוצעות במעבדותינו המוסמכת על-ידי הרשות להסמכת מעבדות לתקן ISO 17025.

בדיקות מעמס אקלימי

טמפרטורה, לחות יחסית, מהירות זרימת אויר, אחוז אויר צח ומספר החלפות אויר צח.

בדיקות כימיות

זיהוי חומרים כימיים בדגש על חומרים ממשפחת הממיסים האורגניים כגון פורמלדהיד, העלולים להיפלט מריהוט משרדי ומשטחים או לחדור מהאטמוספרה החיצונית.

בדיקות מיקרוביאליות

זיהוי מיקרואורגניזמים ופטוגנים – חיידקים, עובשים, פטריות ונבגים.

בדיקות פיזיקליות

תאורה, קרינה, שדות חשמליים, ריח.

לפרטים נוספים